KFC Türkiye ECHO Awards Restoran Kategorisinde Birinci


Yerliara tarafından, Ekonomi kategorisinde 1 ay önce paylaşıldı.


KFC Türkiye; Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle gerçekleşen ECHO Awards’da Restoran kategorisinde ödülün sahibi oldu.  

İŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC, Marketing Türkiye tarafından her yıl düzenlenen Türkiye'nin en büyük e-ticaret zirvesi ECHO Summit kapsamında Restoran kategorisinde birinci oldu. Halk jürisi ile 40 kategoride değerlendirme yapılan, e-ticaret alanında en iyilerin ödüllendirildiği ECHO Awards’da KFC Türkiye, kısa bir süre önce lansmanını yaptığı, yenilenen web sitesi ile ödülün sahibi oldu. 

Bu ödülün, e-ticaret kanalını geliştirmek için yürüttükleri yoğun çalışmaların bir yansıması olduğunu belirten KFC Türkiye Genel Müdürü Feliks Boynuinceoğlu; “Tüm dünyanın derinden etkilendiği pandemi döneminde KFC Türkiye olarak daha önce de büyük önem verdiğimiz e-ticaret alanında çalışmalarımızı kuvvetlendirdik. Dijitalleşmeyi stratejimizin odağı haline getirdiğimiz bu dönemde kısa bir süre önce web sitemizi yeniledik. Bu projemizin hızlı ve olumlu geri dönüşünü görmek bizi çok mutlu ediyor” dedi.    

KFC Hakkında:
Yum! Brands markası olan KFC, başarılarla dolu uzun tarihi ve yenilikçi yaklaşımıyla dünya çapında bir tavuk restoranı zinciridir. KFC’nin hikayesi 80 yıl önce Albay Harland Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarif ve kendine özgü pişirme tekniğini geliştirmesiyle başladı. KFC, bugün hala kurucusunun miras bıraktığı parmak ısırtan lezzetini koruyor; ilk günkü tarif ve pişirme yöntemiyle hazırlanan benzersiz tavuklarını dünyanın 135 ülkesinde ve 23 binden fazla noktada, her gün milyonlarca tavuk severle buluşturuyor. 

Türkiye’deki ilk restoranını 1989 yılında açan KFC, İŞ Gıda A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteriyor. 30 ilde, 3000’e yakın çalışanıyla 140’tan fazla restoranda hizmet veren KFC Türkiye, misafirlerini parmak ısırtan lezzetlerle buluşturuyor ve her geçen gün büyümeye devam ediyor. 

KFC’nin parmak ısırtan lezzetinin sırrı yerli üretim tavukların 11 baharatlı gizli tarif ile mutfağındaki usta şefler tarafından günlük olarak hazırlanmasıdır. KFC bu özelliğiyle klasik fast-food zincirlerinden tamamen ayrılıyor.  

Daha fazla bilgi için: kfcturkiye.com, KFC Facebook (www.facebook.com/KFCTurkiye), Twitter (www.twitter.com/kfcturkiye) ve Instagram (www.instagram.com/kfcturkiye) adreslerini ziyaret edebilirsiniz.
 
Bu yazı için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :)


Yorum yaz:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.
Ara
En çok okunanlar